• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Правила життя

Топ-10 найшкідливіших продуктів для організму

/Files/images/images.jpg1. Жувальні цукерки, пастила, "мейбони", "чупа-чупси". Вони містять величезну кількість цукру, хімічні добавки, барвники, замінники і так далі.

/Files/images/images (1).jpg2. Чіпси дуже шкідливі для організму. Чіпси - це не що інше, як суміш вуглеводів і жиру в оболонці фарбників і замінників смаку. Так само нічого доброго не принесе поїдання картоплі-фрі.

/Files/images/газована-вода-soda-100x100.jpg3. Солодкі газовані напої - суміш цукру, хімії і газів сприяє швидкому розподіленню шкідливих речовин в організмі. Газовані солодкі напої шкідливі і високою концентрацією цукру - в еквіваленті чотири-п'ять чайних ложок, розбавлених в склянці води. Тому, вгамувавши спрагу такою газованою водою, ви вже через п'ять хвилин знову захочете пити.

/Files/images/images (2).jpg4. Шоколадні батончики. Це гігантська кількість калорій у поєднанні з хімічними добавками, генетично модифікованими продуктами, фарбниками і ароматизаторами.

/Files/images/images (3).jpg5. Сосиски і ковбаси. М'ясні делікатеси залишаються одними з найшкідливіших продуктів. Вони містять так звані приховані жири (свиняча шкірка, сало, жир), все це завуальовується ароматизаторами і замінниками смаків. Багато виробників м'ясних виробів використовують трансгени. Так, сосиски, сардельки, ковбаси на 80% складаються з трансгенної сої.

/Files/images/images (4).jpg6. Жирне м'ясо сприяє утворенню бляшок холестеринів на судинах, що прискорює старіння організму і веде до виникнення серцево-судинних захворювань.

/Files/images/images (5).jpg7. Майонез. Майонез дуже калорійний продукт, окрім цього містить величезну кількість жирів і вуглеводів, а також барвники, підсолоджувачі, замінники і так далі. До шкідливих продуктів належить не тільки майонез, але і кетчуп, різні соуси і заправки, в широкому асортименті представлені на прилавках магазинів.

/Files/images/images (6).jpg8. Локшина швидкого приготування. Все це суцільна хімія, що завдає безсумнівної шкоди вашому організму.

/Files/images/images (7).jpg 9. Сіль. Сіль знижує тиск, порушує кислотно-сольовий баланс в організмі, сприяє скупченню токсинів. Тому, якщо відмовитися від неї ви не в силах, то, як мінімум, намагайтеся не вживати її у великих кількостях

/Files/images/images (8).jpg 10. Алкоголь. Навіть у мінімальних кількостях заважає засвоєнню вітамінів. Крім того, алкоголь дуже калорійний.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi